Oferta

Oferta Cegły, pustaki, bloczki

Oferta Chemia budowlana

Oferta Płyty gipsowe i stelaże

Oferta Stolarka budowlana

Oferta Dachy

Oferta Systemy ociepleniowe

Oferta Izolacje budowlane

Oferta Hydraulika i kotły C.O.

Oferta Elektronarzędzia

Oferta Narzędzia budowlane

Oferta Technika zamocowań

Oferta Cement, wapno

Oferta Stal budowlana

Oferta Kostka brukowa

Oferta Artykuły elektryczne

Oferta Farby

Oferta Systemy kominowe

Oferta Gotowe projekty domów

Oferta Inne materiały budowlane
Cement, wapno

Cement
Cement Lafarge Standard II 32.5R

Cement uniwersalny. Bardzo łatwo się urabia. Cechuje się dobrą kleistością. Znacznie ogranicza konieczność użycia wapna w zaprawach budowlanych. Przez optymalny czas zachowuje właściwości robocze świeżej mieszanki.

Cement z 2M MALINOWSKI Łomianki
Cement Lafarge Specjal I 42.5R

Specjal® to cement portlandzki CEM I 42,5 R o wysokiej wytrzymałości wczesnej i końcowej. Dzięki zastosowaniu cementu Specjal® uzyskujemy trwałe i wytrzymałe zaprawy oraz betony na fundamenty, posadzki, elementy prefabrykowane, elementy konstrukcyjne.

Cement Ożarów
Cement Ożarów I 32.5R, II 32.5R, II 42.5R

Cement Ożarów w odmianach: cement czysty I/32.5R, cement uniwersalny II/32.5R oraz cement konstrukcyjny II/42.5R. Wszystkie produkty z Cementowni Ożarów odznaczają się bardzo wysoką jakością, która od lat jest znana na naszym rynku.

Materiały z 2M MALINOWSKI Łomianki
Wapno Lhoist Bukowa Superbiałe

Wapno SUPERBIAŁE jest niezbędnym składnikiem trwałych, zdrowych i ekonomicznych zapraw tynkarskich. Przy jego użyciu otrzymuje się wyjątkowo gładkie i jasne klasyczne tynki cementowo – wapienne korzystnie wpływające na higienę i mikroklimat pomieszczeń.

Wapno z 2M MALINOWSKI Łomianki
Wapno Lhoist Bukowa Białe

Wapno hydratyzowane Białe to ekologiczny materiał wiążący w wapienno - cementowych zaprawach murarskich i tynkarskich. Białe Wapno Bukowa zapewnia zaprawom przyczepność do podłoża, odpowiednią elastyczność oraz sprawia, iż tynki są wyjątkowo białe.

Wapno
Wapno Lhoist Bukowa Natura

Wapno hydratyzowane "Natura" jest materiałem wiążącym, który dzięki wysokiemu pH uodparnia i zaprawy na rozwój grzybów pleśniowych. Tynki wapienne z wapnem "Natura" są ekologiczną alternatywą dla tych wszystkich tynków, które są słabo odporne na zasiedlenie przez grzyby.
Logo 2M MALINOWSKI Łomianki 
© 2011 Maciej Malinowski