Oferta

Oferta Cegły, pustaki, bloczki

Oferta Chemia budowlana

Oferta Płyty gipsowe i stelaże

Oferta Stolarka budowlana

Oferta Dachy

Oferta Systemy ociepleniowe

Oferta Izolacje budowlane

Oferta Hydraulika i kotły C.O.

Oferta Elektronarzędzia

Oferta Narzędzia budowlane

Oferta Technika zamocowań

Oferta Cement, wapno

Oferta Stal budowlana

Oferta Kostka brukowa

Oferta Artykuły elektryczne

Oferta Farby

Oferta Systemy kominowe

Oferta Gotowe projekty domów

Oferta Inne materiały budowlane
Okna i drzwi

Materiały budowlane - okna
Gealan oraz Schuco - Systemy okienne PCV

Firma Stollar, produkująca okna z profilii Gealan oraz Schuco, jest jednym z najlepszych zakładów w Polsce. Oznacza to, że wyprodukowane okna spełniają najwyższe parametry techniczne, wymagane nie tylko w Polsce ale i w Europie Zachodniej

Materiały z hurtowni Czosnów
YAWAL - Systemy Aluminium

Systemy Aluminium firmy Vetrex i Stollar pozwalają tworzyć konstrukcje ścianek działowych, drzwi (rozwiernych, wahadłowych, przesuwnych i składanych) oraz okien. Szeroka gama profili, w tym wzmocnionych słupków pozwala wykonywać konstrukcje o dużych gabarytach.

Okna
Stollar - Systemy okienne drewniane

To optymalny wybór dla tych z Państwa, którzy ponad wszystko cenią sobie szlachetność i naturalność materiału. Okna Stollar wykonane są ze starannie wyselekcjonowanego drewna sosnowego, mahoniowego (meranti) bądź dębowego klejonego warstwowo.

Okna
VELUX - Okna dachowe

VELUX to światowy lider w produkcji okien do poddaszy oraz dostosowanego do nich wyposażenia. Od ponad 60 lat dostarcza produkty najwyższej jakości. Bogaty asortyment produktów spełni oczekiwania każdego klienta.

Okna
FAKRO - Okna dachowe

Najwyższa jakość wykonania, łatwość i bezpieczeństwo użytkowania oraz nowatorskie rozwiązania umożliwiają dobranie odpowiedniego okna dachowego FAKRO do każdego rodzaju pomieszczenia.

Drzwi z hurtowni Czosnów
Pol-Skone - Drzwi

POL-SKONE jest producentem drzwi i okien drewnianych. Firma powstała w 1990 roku. Przez 19 lat działalności POL-SKONE stała się jedną z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się firm branży stolarki budowlanej.

Oferta
DRE - Drzwi

Firma DRE jest polskim producentem drzwi wewnątrzlokalowych. Bogaty asortyment i przystępne ceny sprawiają, iż produkty DRE cieszą się dużym zainteresowaniem wśród klientów naszej hurtowni.

Westo
WESTO - Drzwi

Westo stosuje połączenie najnowszej technologii obróbki drewna z tradycyjnym i najlepszym narzędziem na świecie jakim są ludzkie ręce.
Firma wykonuje również nietypowe projekty na indywidualne zamówienie klienta.

Gerda
GERDA - Drzwi

Firma GERDA działa na rynku zabezpieczeń od 1987 roku, osiągając w tej dziedzinie pozycję lidera. Powszechnie znane z wysokiej jakości drzwi i zamki,
w tym antywłamaniowe to m.in. efekt wprowdzania innowacyjnych, najnowocześniejszych technologii i rozwiązań organizacyjnych.

Wiśniowski
WIŚNIOWSKI - Bramy garażowe i ogrodzenia

Firma WIŚNIOWSKI jest największym polskim producentem bram garażowych i przemysłowych oraz systemów ogrodzeniowych. WIŚNIOWSKI to firma prywatna w całości oparta na polskim kapitale.
Logo Hurtowni 2M Czosnów 
© 2011 Maciej Malinowski