Oferta

Oferta Cegły, pustaki, bloczki

Oferta Chemia budowlana

Oferta Płyty gipsowe i stelaże

Oferta Stolarka budowlana

Oferta Dachy

Oferta Systemy ociepleniowe

Oferta Izolacje budowlane

Oferta Hydraulika i kotły C.O.

Oferta Elektronarzędzia

Oferta Narzędzia budowlane

Oferta Technika zamocowań

Oferta Cement, wapno

Oferta Stal budowlana

Oferta Kostka brukowa

Oferta Artykuły elektryczne

Oferta Farby

Oferta Systemy kominowe

Oferta Gotowe projekty domów

Oferta Inne materiały budowlane
Systemy ociepleniowe

Wełna ze składu budowlanego 2M
ISOVER - Wełna minerala

Isover - Saint-Gobain, światowy lider w produkcji wełny ociepleniowej. Najpopularniejszym produktem jest sztandarowa Uni-Mata, która od lat cieszy się dużą popularnością wśród inwestorów i wykonawców.

Ursa z 2M Warszawa
URSA - Wełna mineralna

URSA Polska to partner, który zapewnia szeroką gamę materiałów izolacyjnych - wszystko z jednego źródła. podstawowe produkty to wełna mineralna URSA GLASSWOOL.

Rockwool
ROCKWOOL - Wełna skalna

Produkty ze skalnej wełny ROCKWOOL stosowane są jako izolacja termiczna, akustyczna oraz ogniochronna. Wykorzystywane są do poprawy parametrów izolacyjnych dachów płaskich i skośnych, ścian zewnętrznych i wewnętrznych, podłóg, stropów oraz kominków.

Styropian Knauf ze składu budowlanego 2M
Knauf - Styropian

Styropian Knauf produkowany jest metodą podwójnego spieniania polistyrenu, dzięki czemu obok doskonałych właściwości izolacyjnych posiadają bardzo dobre właściwości robocze. Przeznaczenie płyt to szeroko rozumiana izolacja cieplna budynkach.

Weber / Maxit
Weber / Maxit - Tynki

Saint Gobain Weber/Maxit to jeden z największych producentów systemów ociepleń na polskim rynku. Szeroka gama tynków Weber cieszy się dużą popularnością wśród naszych Klientów.

Atlas
ATLAS - Tynki

ATLAS jest producentem wyrobów z zakresu systemów ociepleń. Firma powstała w 1991 roku i w ciągu kilku zaledwie lat zdobyła pozycję lidera na polskim rynku. ATLAS jest firmą znaną i lubianą - wyroby spod znaku bociana rozpoznaje ponad 80 procent Polaków.
2M Malinowski Warszawa 
© 2011 Maciej Malinowski