Oferta

Oferta Cegły, pustaki, bloczki

Oferta Chemia budowlana

Oferta Płyty gipsowe i stelaże

Oferta Stolarka budowlana

Oferta Dachy

Oferta Systemy ociepleniowe

Oferta Izolacje budowlane

Oferta Hydraulika i kotły C.O.

Oferta Elektronarzędzia

Oferta Narzędzia budowlane

Oferta Technika zamocowań

Oferta Cement, wapno

Oferta Stal budowlana

Oferta Kostka brukowa

Oferta Artykuły elektryczne

Oferta Farby

Oferta Systemy kominowe

Oferta Gotowe projekty domów

Oferta Inne materiały budowlane
Hydraulika i kotły grzewcze C.O.

Oferta
De Dietrich - Kotły C.O.

Europejski producent wysokiej jakości kotłów grzewczych. W ofercie kotły stojące, wiszące (w tym atmosferyczne i kondensacyjne), pompy ciepła, zasobniki na ciepłą wodę użytkową i inne.

Junkers z 2M MALINOWSKI Leoncin
Junkers - Kotły C.O.

Junkers - producent gazowych urządzeń grzewczych, kolektorów słonecznych oraz pomp ciepła. Junkers to marka z ponad 100-letnią tradycją - producent gazowych urządzeń grzewczych, kolektorów słonecznych oraz pomp ciepła.

Oferta
Vaillant - Kotły C.O.

W roku 1874 założyciel firmy - Johann Vaillant rozpoczął w miejscowości Remscheid w Niemczech prowadzenie zakładu rzemieślniczego branży instalacyjnej. Obecnie Vaillant Group należy do grona liderów branży grzewczej w Europie i na świecie.

Oferta
Regulus - Grzejniki

Firma REGULUS jest uznanym producentem aluminiowo-miedzianych grzejników centralnego ogrzewania. Na ofertę składa się system grzejników naściennych oraz system ogrzewania kanałowego.

Oferta
PURMO - Grzejniki

Purmo, niekwestionowany lider na wielu rynkach europejskich, również w Polsce. Pod marką Purmo w Polsce sprzedawane są grzejniki płytowe, grzejniki łazienkowe, grzejniki dekoracyjne, grzejniki kanałowe, elektryczne i ogrzewanie podłogowe.

Oferta
UPONOR - Rury i kształtki kanalizacyjne

Koncern Uponor jest światowym liderem w produkcji rur i kształtek z tworzyw sztucznych. Posiada 45 fabryk w 15 krajach świata. Oferowane przez Uponor systemy znajdują zastosowanie w wodnych i grzewczych instalacjach wewnętrznych.

Towary z 2M Malinowski Leoncin
WAVIN / EKO PLASTIK - Systemy zgrzewane

Technologia EKOPLASTIK umożliwia montaż nowoczesnych, wysokiej jakości wewnętrznych sieci wodociągowych z rur plastikowych, odpowiadających nowoczesnym standardom.

Materiały z 2M MALINOWSKI Leoncin
NIBCO - Systemy instalacji miedzianych

Firma NIBCO jest przodującym dostawcą instalacji sanitarnych stosowanych w budownictwie mieszkaniowym i przemyśle. W ofercie pełna gama rur i kształtek wykorzystywanych w instalacjach z miedzi.

Oferta
RUMET - Kształtki mosiądz

Firma RUMET zajmuje się produkcją armatury sieci domowej z metali nieżelaznych tj. mosiądz MO 58. Armatura mosiężna produkowana jest następującymi metodami:- Odlewanie kokilowe (grawitacyjne) -Kucie mosiądzu na gorąco - Obróbka skrawaniem.
Logo 2M Leoncin 
© 2011 Maciej Malinowski