Oferta

Oferta Cegły, pustaki, bloczki

Oferta Chemia budowlana

Oferta Płyty gipsowe i stelaże

Oferta Stolarka budowlana

Oferta Dachy

Oferta Systemy ociepleniowe

Oferta Izolacje budowlane

Oferta Hydraulika i kotły C.O.

Oferta Elektronarzędzia

Oferta Narzędzia budowlane

Oferta Technika zamocowań

Oferta Cement, wapno

Oferta Stal budowlana

Oferta Kostka brukowa

Oferta Artykuły elektryczne

Oferta Farby

Oferta Systemy kominowe

Oferta Gotowe projekty domów

Oferta Inne materiały budowlane
Elektryka

Oferta
Legrand

Legrand Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu Legrand, lidera w aparaturze elektrycznej. Oferta w całości zaspokaja potrzeby w zakresie dystrybucji energii oraz zabezpieczenia instalacji elektrycznych w budownictwie mieszkaniowym, ogólnym i przemysłowym.

Oferta
ELEKTRO-PLAST

ELEKTRO-PLAST Nasielsk (koło Nowego Dworu Mazowieckiego) jest jedną z największych firm w Polsce specjalizujących się w produkcji osprzętu elektroinstalacyjnego. Firma została założona w 1983r.

Oferta
OSRAM

OSRAM jest jednym z największych producentów źródeł światła i systemów oświetleniowych na świecie. Od ponad stu lat firma OSRAM to "pasjonat inteligentnego światła".

Oferta
PHILIPS

Philips jest numerem jeden na globalnym rynku oświetlenia. Pozycję firma osiągnęła i podtrzymuje dzięki innowacyjności oraz systematycznemu poszukiwaniu nowych możliwości rynkowych.

Materiały z 2M Nowy Dwór Mazowiecki
NKT Cables

NKT Cables opracowuje, produkuje i sprzedaje kable energetyczne oraz systemy kablowe do transmisji prądu (kable i akcesoria wysokiego napięcia), dystrybucji prądu (kable i akcesoria średniego napięcia) oraz instalacje elektryczne.

Oferta
TELE-FONIKA Kable

TELE-FONIKA Kable Sp. z o.o. S.K.A. jest największym producentem kabli i przewodów w Europie Środkowej i Wschodniej. Pod względem wielkości sprzedaży zajmuje 4 miejsce na liście największych europejskich producentów kabli.

Oferta
Lena Lighting S.A.

Lena Lighting S.A. od lat jest wiodącym producentem profesjonalnych, inwestycyjnych opraw oświetleniowych.

Oferta
KONTAKT SIMON

Kontakt-Simon, pioniera przemysłu elektro- instalacyjnego w Polsce, którego historia sięga czasów przedwojennych. Dzisiaj to nowoczesne i eleganckie produkty elektro-instalacyjne.

Oferta
DOSPEL

W ofercie firmy Dospel znajdują sie urządzenia wentylacyjne. Dzięki swoim działaniom firma już dawno zasłużyła na miano Lidera Wentylacji, a ponad 35 letnie doświadczenie świadczy o ugruntowanej pozycji Dospel na rynku.
Strona główna 
© 2011 Maciej Malinowski