Oferta

Oferta Cegły, pustaki, bloczki

Oferta Chemia budowlana

Oferta Płyty gipsowe i stelaże

Oferta Stolarka budowlana

Oferta Dachy

Oferta Systemy ociepleniowe

Oferta Izolacje budowlane

Oferta Hydraulika i kotły C.O.

Oferta Elektronarzędzia

Oferta Narzędzia budowlane

Oferta Technika zamocowań

Oferta Cement, wapno

Oferta Stal budowlana

Oferta Kostka brukowa

Oferta Artykuły elektryczne

Oferta Farby

Oferta Systemy kominowe

Oferta Gotowe projekty domów

Oferta Inne materiały budowlane
Chemia budowlana

Weber oferta
Weber / Maxit

Saint-Gobain Weber, światowy lider w produkcji zapraw budowlanych, oferuje kompletny zakres fachowych rozwiązań dla budownictwa w 35 krajach.

Kerakoll - skład budowlany Łomianki
Kerakoll

Kerakoll jest znaną marką zaopatrującą składy budowlane w wysokiej klasy zaprawy klejowe. Kleje Krakoll to najnowsza żelowa technologia, która doskonale sprawdza się na wszelkich formatach płytek.

Nida
Dolina Nidy

Dolina Nidy jest polskim producentem oferującym produkty do wykończenia wnętrz, produkowane z naturalnego kamienia gipsowego. Oferta firmy obejmuje gips budowlany, gipsy szpachlowe, tynki gipsowe, gładzie gipsowe i kleje gipsowe.

Ceresit
Ceresit

Ceresit to marka o najdłuższej tradycji w klejowej ofercie firmy Henkel. Jest jedną z najbardziej znanych i najwyżej ocenianych marek chemii budowlanej na świecie. Dziś Ceresit postrzegany jest jako ekspert w dziedzinie układania płytek, izolacji i uszczelniania

Materiały z 2M MALINOWSKI Łomianki
CEKOL

Sztandarowym produktem firmy Cedat jest biała masa szpachlowa, gładki tynk gipsowy CEKOL C-45, zdobywca wielu nagród w branży. W swojej ofercie firma Cedat ma ponad 30 rodzajów zapraw CEKOL przeznaczonych do rozmaitych prac budowlanych.

Oferta
ATLAS

ATLAS jest producentem wyrobów z zakresu chemii budowlanej. Firma powstała w 1991 roku i w ciągu kilku zaledwie lat zdobyła pozycję lidera na polskim rynku. ATLAS jest firmą znaną i lubianą - wyroby spod znaku bociana rozpoznaje ponad 80 procent Polaków.

Oferta
Knauf

Grupa Knauf należy do światowej czołówki producentów materiałów budowlanych - w tym chemii budowlanej. Najpopularniejsze produkty to tynk Goldband, Rotband, MP75 oraz gładzie gipsowe Uniglatt i Uniflott.

Materiały z 2M MALINOWSKI Łomianki
IZOLBET

Firma IZOLBET jest polskim producentem chemii budowlanej. Oferta obejmuje kleje do glazury i styropianu, zaprawy budowlane, tynki i gładzie. Najpopularniejszym produktem jest uniwersalny klej KSu do zatapiania siatki i klejenia płyt styropianowych.

Oferta Alpol
ALPOL

Grupa ALPOL jest producentem wysokiej jakości produktów chemii budowlanej takiej jak: zaprawy do klinkieru, kleje do płytek, tynki, spoiny, szpachle i wiele innych produktów.

Materiały z hurtowni 2M
Megaron

Polski producent wysokiej jakości chemii budowlanej. Szeroki asortyment produktów gipsowych znalazł uznanie wśród inwestorów i wykonawców.
Logo 2M MALINOWSKI Łomianki 
© 2011 Maciej Malinowski