Oferta

Oferta Cegły, pustaki, bloczki

Oferta Chemia budowlana

Oferta Płyty gipsowe i stelaże

Oferta Stolarka budowlana

Oferta Dachy

Oferta Systemy ociepleniowe

Oferta Izolacje budowlane

Oferta Hydraulika i kotły C.O.

Oferta Elektronarzędzia

Oferta Narzędzia budowlane

Oferta Technika zamocowań

Oferta Cement, wapno

Oferta Stal budowlana

Oferta Kostka brukowa

Oferta Artykuły elektryczne

Oferta Farby

Oferta Systemy kominowe

Oferta Gotowe projekty domów

Oferta Inne materiały budowlane
Dachy i rynny

Ruukki
RUUKKI - Blachy

Bogata oferta modeli i kolorów pokryć dachowych Ruukki doskonale pasuje do wymarzonych domów wielu rodzin. Wysokiej jakości dachy są łatwe w utrzymaniu i niezmiernie trwałe.

Plannja Warszawa
Pruszyński - Blachy

W ofercie firmy znajdują się zarówno wysokiej jakości oryginalne blachy dachówkowe, systemy orynnowania wykorzystywane w budownictwie jednorodzinnym, jak również blachy konstrukcyjne, elewacyjne oraz dachowe wykorzystywane do budowy obiektów o dużej kubaturze.

Balex Warszawa
BalexMetal - Blachy

Blachodachówki BalexMetal to idealne rozwiązanie do szybkiego i taniego pokrycia dachu domu lub budynku. Sprawdza się zarówno w przypadku budynków nowych jak i remontowanych.

Bud mat
BudMat - Blachy oraz Rynny Flamingo

Firma BudMat należy do czołowych producentów pokryć dachowych w Polsce. W ofercie znajdują się blachy trapezowe, blachodachówki oraz rynny Flamingo. Wysoka jakość i przystępna cena to atut produktów Bud Mat.

Roben
Roben - Dachówki ceramiczne

Dachówka ceramiczna należy do najstarszych i najlepiej sprawdzonych materiałów, wykorzystywanych jako pokrycie dachowe. W zakładach Röben od lat produkuje się wysokiej klasy dachówki ceramiczne chętnie wybierane przez klientów.

Wienerberger
Wienerberger / KORAMIC
- Dachówki ceramiczne


W ofercie koncernu Wienerberger znajdują się wysokiej jakości dachówki ceramiczne - karpiówki oraz dachówki zakładkowe.

Braas
BRAAS - Dachówki betonowe

BRAAS to dach dla ludzi o wysokich wymaganiach,
5 modeli w bogatej gamie kolorystycznej, a do tego piękne nowoczesne powłoki: Cisar i Lumino. To wszystko sprawi, że łatwo dopasujesz dach do swoich potrzeb i oczekiwań.

Materiały z 2M Izabelin
Euronit - Dachówki betonowe

Dachówki cementowe to ekonomiczne rozwiązanie dla prostych i bezpiecznych dachów. Do wyboru różne kształty, atrakcyjne warianty kolorystyczne i dachówki cementowe o błyszczącej powierzchni.

Gonty Icopal
ICOPAL - Gonty SBS

Znane również jako dachówka bitumiczna - to estetyczne , tanie i lekkie pokrycie dachowe, produkowane w Finlandii. Gonty Icopal charakteryzuje system klejenia - specjalne pasmo klejące na całej powierzchni „listków” od spodniej strony.

Siba
Plannja Siba - Rynny metalowe

Już od czterdziestu lat Plannja Siba wytwarza w szwedzkiej miejscowości Järnforsen systemy odprowadzające wodę deszczową. W tym czasie firma zdobyła bogate doświadczenie w zakresie projektowania kompletnych i trwałych systemów orynnowania.

Kaczmarek - Izabelin
Kaczmarek - Rynny PCV

System rynien Kaczmarek jest polskim produktem charakteryzującym się wysoką jakością oraz umiarkowaną ceną, dzięki czemu jest bardzo chętnie kupowany przez naszych klientów.

Plastmo - Izabelin
Plastmo / Plastal
- Rynny PCV i metalowe


System rynien Plastmo opracowany został przeszło 40 lat temu w Danii. Nowoczesne rynny Plastmo w chwili obecnej są najlepiej zaprojektowanymi i przystosowanymi do ostrego i bardzo zmiennego skandynawskiego i środkowoeuropejskiego klimatu.
© 2019 Maciej Malinowski