Oferta

Oferta Cegły, pustaki, bloczki

Oferta Chemia budowlana

Oferta Płyty gipsowe i stelaże

Oferta Stolarka budowlana

Oferta Dachy

Oferta Systemy ociepleniowe

Oferta Izolacje budowlane

Oferta Hydraulika i kotły C.O.

Oferta Elektronarzędzia

Oferta Narzędzia budowlane

Oferta Technika zamocowań

Oferta Cement, wapno

Oferta Stal budowlana

Oferta Kostka brukowa

Oferta Artykuły elektryczne

Oferta Farby

Oferta Systemy kominowe

Oferta Gotowe projekty domów

Oferta Inne materiały budowlane
Farby

Nobiles
Nobiles

Nobiles istnieje na polskim rynku od 1887r. Firma szczyci się ponad stuletnia tradycją, stosując innowacyjne i nowoczesne rozwiązania idzie jednak z duchem czasu. Dzięki temu wyroby oznaczone logo Nobiles gwarantują najwyższą jakość, najlepszą cenę oraz różnorodność asortymentu.

Dekoral
Dekoral, Domalux, Sigma

PPG Deco Polska Sp. z o.o. to producent wiodących na polskim rynku farb i lakierów, w tym sztandarowej marki Dekoral. Do PPG Deco Polska Sp. z o.o. należą także marki: Dekoral Professional, Dekoral Gold, Domalux, Drewnochron oraz Sigma.

Towar z 2M Nowy Dwór Mazowiecki
Dulux

Dulux - międzynarodowa marka farb emulsyjnych, akrylowych, lateksowych, impregnatów oraz lakierów. Jest produkowana przez firmę Imperial Chemical Industries. Marka jest wykorzystywana przez firmę ICI oraz DuPont od 1931 roku.

Snieżka
Śnieżka

Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka S.A. jest jednym z czołowych producentów farb i lakierów w Polsce (zarówno w ujęciu ilościowym jak i wartościowym). Tak wysoką pozycję rynkową firma osiągnęła w przeciągu zaledwie 20 lat - początki Firmy sięgają roku 1984.

Sadolin
Sadolin

Marka Sadolin istnieje od końca XVIII wieku. Od lat 70-tych marka jest nieprzerwanie obecna na polskim rynku, stając się z czasem synonimem wysokiej jakości produktów do malowania i ochrony drewna.
Logo 2M Nowy Dwór Mazowiecki 
© 2011 Maciej Malinowski